גלישת גלים

גלישת גלים היא ספורט ימי ופעילות פנאי פופולרית המתבצעת באמצעות גלשן. הגולש עומד על גלשן, הנושא אותו על פני גל תוך כדי שהוא שומר על שיווי משקל ונשאר לעמוד על הגלשן ולהתקרב לעבר החוף עם הגל שמקדם את הגלשן. גלישת גלים היא אחד מתחומי הספורט העתיקים ביותר על פני כדור הארץ. אומנות הגלישה על הגלים, היא בעצם אחת מענפי הספורט המעטים היוצרים תרבות וצורת חיים משל עצמה.

קייטנות גלישה

קייטנות הגלישה שלנו מפורסמות באיכות ובחוויה של הגולשים הצעירים. צוות הקייטנה מורכב מגולשים מקצועיים שהוכשרו לעבודה עם ילדים ונוער. מתחם המועדון ושטח האימונים שמורים ומגודרים כדי להבטיח את שלומם של הילדים.

חוגי גלישה

מסגרות חוגי הגלישה מאפשרות שמירה על הכשירות והפעילות הגופנית ובאותה נשימה שיפור רמת הגלישה, רמת הביצועים והשליטה בגלשן. במהלך השנה אנו נחווה גלישה בתנאי מזג אויר משתנים (חורף/קיץ), נכיר שיטות תרגול וניתוח תנועה חדשות שמטרתן לשפר את היכולת הביצועית ונרחיב את הידע על הים ועל עולם גלישת הגלים.

שיעורי גלישה פרטיים

לימוד גלישת גלים באופן פרטי עם מדריך צמוד מאפשר ירידה לפרטים וליווי אישי, צעד צעד, לאורך כל החוויה. מדריך צמוד הנותן את מלוא תשומת לב לתלמיד, מעצים את החוויה והופך אותה להרבה יותר יעילה. אלו מכם המעוניינים לחלוק את החוויה יכולים לרכוש חבילת שיעורים לקבוצה קטנה שתלמד יחד במחיר מוזל.

אירועים וימי כיף

שיעור גלישה חווייתי הוא דרך מקורית לחגוג אירועים פרטיים או עסקיים. השיעור בעיקרו עוסק בהעברת חוויה מגבשת באמצעות הגלישה ע"י צוות מדריכים בוגר ואיכותי. ניתן להתאים את אופי השיעור בהתאם למטרות הלקוח (חגיגת יומולדת, גיבוש, העצמה ועוד) וכמובן שאנחנו דואגים לכל הציוד הדרוש.