סקייטבורד

סקייטבורד (או בשמו העברי - גַּלְגֶּשֶׁת), הוא לא סתם עוד ספורט. סקייטבורד זה מדיטציה, חוויה רוחנית, ריקוד, אדרנלין לעצמות, מסאז' לעיניים, בילוי חברתי.
אנחנו אוהבים סקייטבורד יותר מכל דבר אחר בחיים ומאמינים שרכיבה עם סקייטרים מנוסים ומקצועיים יכולה לקחת את החוויה שלכם לקצה. בתור סקייטרים בוגרים ומקצועיים שמאוהבים בתחום מגיל צעיר, רכשנו כלים ויידע רב בתחום במרוצת השנים , המטרה שלנו היא להנגיש את הספורט היחודי הזה בצורה נוחה וקלה ליישום לכל מי שעולם הסקייטבורד מושך אותו.

קיטנות סקייטבורד

קיטנות הסקייטבורד הן הפעילות עשירה בתכנים ולמידה על רכיבה נכונה, בטיחות, שליטה וסנכרון בתנועות הגוף, טכניקה וסוגי רכיבה שונים הזדמנות מעולה לשפר את היכולות, להכיר את התחום ולהתמקצע בספורט מאתגר.

שיעורים פרטיים

השיעורים הפרטיים הם חשובים מאוד למי שרוצה ללמוד טכניקה ולהתקדם מהר ביכולות הגלישה שלו. משך שיעור הוא כ-90 דקות ומועבר על ידי יוחה סנין בסקייטפארק חיפה וקיסריה.

חוג סקייטבורד

שיעורים קבוצתיים הם דרך מצויינת ללמוד ולהשתפר תוך חוויה חברתית מגבשת. משך שיעור הוא כ-90 דקות, מספר המשתתפים מתחיל בשניים ומוגבל לעשרה (יחס הדרכה 1:5), השיעורים מועברים על ידי יוחה סנין בסקייטפארק חיפה וקיסריה.