קייט

כנראה שבכל פעם שתגיעו לאחד מן החופים המוכרזים של מדינתנו היפייפיה תוכלו לראות בשמיים את העפיפון הענק שמגיע מתוך המים. אז למי שלא ידע איך נקרא האושר הטהור הזה במילים - נעים להכיר, הקייט.
הקייט (kite) הוא בעצם עפיפון ענק (נראה כמו מצנח) המחובר לגוף של הגולש דרך 4 או 5 כבלים מיוחדים באורכים של בין 20 ל-27 מטרים. הגולש עומד יחף על גלשן קרבון מיוחד בעל 4 חרבות המאפשר לגלוש עליו משני הכיוונים. מסביב לגוף הגולש מולבשת הריתמה שאליה מתחבר הבר (מעין מוט הילוכים).

אז אם שאלתם את עצמכם ״איך אני שם את עצמי על אחד כזה״ - הגעתם למקום הנכון.

אצלנו בצוות ״גליש״ נשמח להעניק לכם את כל הכלים והידע להתמקצע באחד מענפי הספורט הימיים המשובחים ביותר שיש, בליווי מדריכים שחיים ונושמים את עולם הים עם למעלה מ-11 שנה נסיון ועם המון אהבה למקצוע.
לא משנה מאיזו סיבה אתם נמשכים לקייט - מעבר לפיתוח קורדינציה, אימון שרירי ליבה ואנדרנלין בכמות שתשאיר את כל הבעיות שלכם בבית, אתם הולכים להנות מתחושת חיבור אמיתית בין הגוף לטבע העוטף אותנו.
את קורס הקייט, או הקייטסרפינג בשפה המקצועית, אנחנו מלמדים בסדנה של ארבעה מפגשים באורך של שעתיים כל מפגש (בעיקר מעשי אך גם תיאורטי), בליווי צמוד של המדריכים המוסמכים המדהימים שלנו. הקורס מתבצע אחד על אחד, פרטני ללא שום תלמידים נוספים. לטובת השיעורים תקבלו מאיתנו את כל הציוד הנדרש מא׳ ועד ת׳, וכמובן שהתלמיד מבוטח לחלוטין.

שיעורים פרטיים

למידת גלישה על קייט נעשית במתכונת של קורס אחד על אחד בלבד, הקורס בנוי משלושה שיעורים של 120 דקות כל שיעור על ידי מדריכים מדהימים.